Arama Yap
İlan Arama
Sarımsaklı Plajı
Sarımsaklı Plajı
hakkımızda

Ayvalık Sarımsaklı Plajı . SARIMSAKLI Ayvalık 7 km uzaklıkta yer alır. Cunda  Ayvalık bir kolu ise Sarımsaklı için de Ayvalık'ın diğer kolu demek mümkün olabilir. Merkez karmaşa uzakta yalnız merkeze de yakın bir yerde konaklamak isteyenler için Ayvalık Sarımsaklı otelleri birebir olacaktır.  Aynı zamanda otel fiyatları da merkeze oranla daha düşüktür.

Ayvalık Sarımsaklı doksanın üzerinde Turizm Bakanlığı ve belediye belgeli otel bulunmaktadır. Oteller birçoğu da bu ünlü plajda bulunmakta. Kimi plajların isimleri, üzerlerinde bulunan ünlü otellerle anılsada plajlar halka aittir.
 
Ayvalık Sarımsaklı daha fazla tatil otelleri bulunur. Az sayıda ise butik otel göze çarpar. Ayvalık Sarımsaklıya gelen turist sayızı yaz aylarında nüfusun 10 katına çıkabilmektedir. Bu nedenle butik oteller yerine daha fazla Sarımsaklı tatil otelleri tercih edilmiştir.Tatilinizi Ayvalık Sarımsaklı'da geçirmek istiyenler şayet, sizin de bir tatil otelini tercih etmeniz yerinde olacaktır. Tatil otellerinin birçoğu plajın hemen önünde kurulmuştur. Bu nedenle Sarımsaklı tatilcilerin birçoğu aslında, bu harika plajlar için gelmektedir.
 
Sarımsaklı otelleri, yalnızca denize bağlı kalmamışlar  birlikteinde tesis içinde, açık havuz imkânlar da yaratmış. Kimi Sarımsaklı otellerinin özel kumsalları vardır. Su hizmetleri sağlayan tatil otelleri de mevcuttur.Ayvalık Sarımsaklı otel işletmeleri, ulaşımı siz misafirleri için Havalanı servis hizmeti de sağlamaktadır.
 
Küçükköy beldesi içerisinde bir yarımadanın ismi olan Sarımsaklı hoşliği ile ünlenmiş ve bütün Küçükköy Beldesi ismini vermiştir.Ayvalık Sarımsaklı'nın en fazla bilinen yönü ise pırıl pırıl uzanan kumsallarıdır. Ege'nin en uzun kumsallarından birine sahip olan Sarımsaklı plajlarında denize girmek için Ege'nin ve Marmara'nın çoğu yöresinden gezginler gelmektedir.
Şifalı kumları ile cezbedici olan bu kumsallar, yeşillikler, birbirinden hoş Ayvalık Sarımsaklı tesisleri, yüzlerce restoranla doludur. Daha çok ailelerin tercih ettiği Ayvalık Sarımsaklı kumsalları ve Sarımsaklı otelleri yörenin en güvenilir yerlerindendir.
 
Ayvalık Sarımsaklı'da deniz turizminin yanısıra, sarımsak taşından yapılmış evleri, yüzyıllar öncesinden kalmış kiliseleri ve camileri de dikkat çekici mekânlardandır. Ayvalık Sarımsaklı'ya tatile gelen çoğu kişi harika denizinden kendini alabildiği sürece, bu tarihi yerlere de göz atmaktadır. Tatilinizi Ege'nin kuzeyinde geçirmek, binlerce yıllık tarih ile yoğrulmuş dantel gibi koylarda dinlenmek dilerseniz Ayvalık Sarımsaklı otellerinde konaklayabilirsiniz. Sarımsaklı otel fiyatları  makul seçeneklerini oluşturuyor. Bunda en büyük faktörlerden birisi de Ayvalık Sarımsaklı hizmet veren yüzlerce tesis olması.
 
Ayvalık Sarımsaklı otel pansiyonları araştırabilir, biraz daha kalite ve şıklık arıyorsanız Sarımsaklı butik otellerini tercih edebilirsiniz. Lüks otellerin de bulunduğu yörede Ayvalık Sarımsaklı otel fiyatları makul kalmaktadır.

sarımsaklı  

SARIMSAKLI, SARİMSAKLİ, sarimsakli, sarımsaklı, sarimsakliplaji.com

SARIMSAKLI, SARİMSAKLİ, sarimsakli, sarımsaklı

 

RESİMLER İÇİN ALP DİNDARA TEŞEKKÜRLER.