Arama Yap
Tüm Sayfalar

İlan Arama
Haberler
Haber Detay
hakkımızda

Ayvalık Cunda Adası Sit Alanları Satılık Değerleri Fiyatları, İmara Açılıcak Yerler. Konu derin, Esasında imar verilmiş yerlerin 90 yıllarda gelip kafalarına göre sit alanı ilan edilmesiyle ilgili. Ayvalık Cunda Adası Sit Alanları  zamanında imar verilmiş insanlar parasını yatırmış almış ev yapıcak işletme yapıcak ama sonra birden sit demişler, gitmişler. çoğu halkı bırakın belediye çalışanları bile sitin ne olduğunu bile bilmiyordu. Sonradan ne olduğunu anladılar ama bir sürü mağdur. Ayvalık Cunda Adası Sit Alanları şimdi daha önceden imar verilmiş ama site girmiş mağdurlara yeniden hak verilmesi gündemde.  

Bazı bölgelerde bu durumdakilere mağdurlara çek veriliyor, o çekle hazine yerlerinden yer alabiliyorlar. bu bir hak çünki. Olay çözülücek tabiki ama sancıları olucak. 2B yasasındaki gibi. Bazı ülkelere bakın küçücük adalara bile tesis yapIlmış . Tatil köyleri, marinalar, bizim koylara işletme yapıp bölgede iş alanları yaratmamız imkansız.

Tabiki dokuya uygun izinler verilsin bunlar için çalışılsın.

Ayvalık Cunda Adası Sarımsaklı Sit Alanları BU BÖLGEDEKİ YERLERİN TAPU BİLGİLERİ İLE BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. SATILIK ARSALAR BÖLÜMÜNDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

BÖLGEDE KAÇINCI DERECE SİT ONA GÖRE FİYATLARI DEYİŞMEKTEDİR, TABİ MİLLİ PARKA GİREN YERLERİNDE DEYİŞME DURUMUNA GÖRE FİYATLANDIRMA OLUCAK.